AFTER RAIN COMES SUNSHINE.

Pro naše přísloví "Všechno zlé je k něčemu dobré" má angličtina svou vlastní frázi
 "Všechno zlé jednou skončí". Tedy v překladu AFTER RAIN COMES SUNSHINE.

☼ Sometimes there is nothing you can do 
but let it rain and wait for the sunshine ☼
Všechny začátky jsou bezpochyby krásný ať se jedná o cokoli. Těšíš se na nový zkušenosti, zážitky a obecně tě láká, že nevíš do čeho jdeš a co tě čeká. Nepřemýšlíš nad koncem, protože začátky jsou takový omamný chvíle, který tě donutí nemyslet na nejhorší.
Vidíš růžově, ale dřív nebo později to přejde a prvotní dobrý dojmy tě opustí. Vidíš realitu. 
Začneš tušit, že to jednou třeba skončí.

Možná nečekáš, že to bude napořád, ale chceš, aby to trvalo co nejdelší možnou dobu. Přeješ si, aby to bylo nejšťastněji prožitý období a i za tím nelehkým vidíš to pěkný.
Je to zvláštní, ale skutečný. 

To, co s náma dělají city je šílený, děsný a nejradši bych si je vymlátila z hlavy i ze srdce. Děláš pravý opak toho, co dělat doopravdy chceš jenom proto, že tě city přesvědčí.
Kdo jim dal takovou moc?

Občas je chyba na jejich straně a občas na tvý. Tak či tak ti dojde, že konec je nevyhnutelnej a není jiný řešení, který by ti pomohlo dostat se z toho smutku, co ti leží v těle. I za tím hezkým vidíš to zlý, co střídá to hezký a pak už je to jenom špatný, špatný, hezký, špatný.
Taková rovnice nikam nevede.
Rozhodně ne vpřed.

Nejhorší je zůstat na místě. Nikam se neposouvat. Být tam, kde na začátku nebo dokonce hodit zpátečku někam, kam ses vůbec nechtěl(a) dostat. To, co tě stahuje dolu nemůže být nikdy tvojí prioritou. Ať chceš nebo ne.

No a když přijde ten nečekanej konec, kterej většinou čekáš (jenom si to nechceš přiznat), tak začne období, kdy se odtrhneš od světa a přemýšlíš nad budoucíma možnostma, i když přijde stejně to, co čekáš nejmíň ze všeho.

Probereš se do reality a žiješ tak jak obyčejně, jenže potom se to zase zlomí. Novej začátek a nový čekání na jeden z mnoha konců.

A jak vnímáš začátky a konce ty? 
Btw. co říkáš na novej kabátek blogu? :)
Přeju hezkej den .

You May Also Like

2 COMMENTS

  1. Pekný článok, ani neviem ako to beriem, začiatky sú stresujúce, ale veľmi pekné, kdežto konce sú väčšinou bolstive..
    LIFE IN PICTURES BY LU

    OdpovědětVymazat