FITNESS DIARY | JANUARY 2K17

Krásné dobré ráno 

Na nějakou dobu jsem se vzdala článků s #todayisyourday, jelikož nebyl čas nebo se mi nechtělo a mé občasné snažení by byla škoda zaznamenávat. S Novým rokem přišla (doufám) i nová Míša, která se rozhodla, že se sebou opravdu něco udělá. A zatím se jí tahle motivace drží, tak že by konečně?...
Jelikož byl první měsíc ovlivněný zkouškovým obdobím a výsledky se těžko mohou za tak krátkou dobu dostavit, v dnešním článku se rozepíšu o tom, jak si diář alespoň zatím vedu a jaké jsou mé cíle v roce 2017. Let's do it!


Diář začíná osobními údaji a tabulkou fitness údajů k určitému datu. Nejsem tu od toho, abych ze sebe dělala něco, co nejsem, proto s klidným svědomím budu v průběhu celého procesu zapisovat i na blog skutečné údaje a nebudu si je nijak přikreslovat. 
Nejsem zastánce hodnocení sebe samé (a už vůbec ne někoho dalšího) na základě míry a váhy. Každý máme různě silné kosti, jinou váhu a v neposlední řadě se celá hmotnost dělí na obsah tuku, svalů, vody a podobně. Přijde mi hloupé zaobírat se kilogramy. 
Fitness diář to chtěl jinak a já se asi po roce postavila na váhu.

FITNESS ÚDAJE K DATU: 1.1.2K17 ►
Hmotnost: 50 kilogramů
Pas: 63 centimetrů
Boky: 90 centimetrů
Stehna: 51 centimetrů
Paže: 23 centimetrů
Konfekční velikost: 
Tu bych osobně vůbec neřešila. Většinou si stejně kupuju všechno větší, ale podle údajů, které jsem zjistila bych měla být v okruhu písmene S. Nečekané, co?
Diář také nabízí bojový plán na celý rok, kam si můžeš zapsat v čem jsi (nebo naopak nejsi) dobrá, jak jsi na tom se zdravím, se vztahy, s rodinou, s kariérou nebo osobností. Následně si zapíšeš své největší cíle pro aktuální rok a také "vypracuješ" svůj akční plán.

STANOVENÉ CÍLE NA ROK 2K17 ►
◼︎ Zhubnout stehna
◼︎ Být šťastná
◼︎ Naučit se mít se ráda
◼︎ Podstoupit nějakou větší změnu zevnějšku
Mimo jiné je v diáři stránka, která mluví o tom, jak používat tento diář, potom i měsíční plánovač, který osobně nikdy moc nepoužívám a stejně tak i výpis prázdnin.
Co je ale zajímavější, tak několik stránek s výzvami měsíce. Každý měsíc je v diáři výzva jako třeba na leden "Být vděčná" nebo na únor "Prkno" a podobně. Různé výzvy posilující tělo i mysl.

Tenhle diář počítá i s "ženským cyklem" a v rámci tématu najdeš v diáři i 4 fáze měsíce (aneb sílu lunárního kalendáře) a rady, jak využít menstruační cyklus ve svůj prospěch.
Nechybí samozřejmě ani menstruační kalendář, což se určitě hodí!

Nový měsíc, nová výzva měsíce. Nový měsíc, nové cíle.
Miluju plánování a přehled. Super je, že si kadý měsíc můžeš naplánovat zvlášť. Hlavně si stanovíš na každý měsíc aktuální cíle, které se chystáš splnit. 
Také najdeš každý měsíc jeden nový recept. No a tohle třeba já doopravdy ocením!

STANOVENÉ CÍLE NA LEDEN ►
❄︎ Přežít zkoušky
❄︎ Najít čas na čtení
❄︎ Zlepšit stravu
❄︎ Pravidelně cvičit
Líbí se mi, jak je nastavený týdenní plánovač cvičení. Můžeš si sem zapsat "co", "kdy" a jestli se to podařilo. Navíc je tu místo na poznámky, kam si píšu svoje pocity nebo poznatky k cvičení.

Fitness diář není pouze fitness diářem, ale věnuje spoustu prostoru i tomu, aby jsme se cítily dobře i uvnitř a proto není divu, že co strana, to motivační věta, citát a podobně. To mám na tom ráda!
Podtrhávám a zvýrazňuju to, co si chci za každou cenu vtlouct do hlavy. Jsou tu i třeba poznačené dny, kdy je například vhodné jít do přírody, pít ovocné šťávy a naopak nepít kávu.

Samozřejmě jsou tu poznačené svátky a navíc ještě pod každým dnem kolonka "Jsem vděčná za", kterou si zatím podstivě vyplňuju. 
Také je tu pro každý týden místo na "nejdůležitější úkoly pro tento týden" a každý týden končíme "zhodnocením".

Každý měsíc budou vycházet články, jelikož se za každý uplynulý měsíc zapisují aktuální fitness údaje, shrnují poznámky, pocity, úspěchy/neúspěchy a já myslím, že je tohle dobrý nakopávač k pokračování v rubrice #todayisyourday.

Tak co, máš fitness diář i ty?
S láskou a odhlodláním,


You May Also Like

8 COMMENTS

 1. Wow, moc krásný diář. Doufám, že se Ti tvé cíle splní :)

  OdpovědětVymazat
 2. diár vyzerá naozaj super, ja mám motivačný a som s ním veľmi spokojná ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten musí být také super! Tak ať dál slouží ♡

   Vymazat
 3. Diářek je úžasný! Moc by mě zajímalo kde ho koupit? Budu ti držet palce ať se ti vše podaří! úžasný blog!!! Strašně ráda ho čtu! Přeji krásný den.
  S láskou JORIES.

  http://basic-whitegirl.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ho koupila na Martinusu, ale dá se sehnat i různě jinde online nebo i v kamenném knihkupectví:)
   Děkuji mockrát!

   Hezký den i tobě <3

   Vymazat