AUGUST 2016

Dostala jsem svou úplně první výplatu! Bohužel nebo bohudík (?) nepadla na oblečení, telefon nebo kosmetiku, ale zůstává na účtě, dokud se pro ni nenajde vhodnější využití. Bydlení a škola jsou mi teď jednoduše přednější. Ale mít z ní radost není trestné, ne?

Měla jsem narozeniny! Chtě/nechtě jsem oslavila posledních náct se svou rodinou. Článek ze dne narozenin si můžeš přečíst stejně tak, jako se podívat na fotky z rodinné oslavy <<

V den svých narozenin jsem také odeslala přihlášku na vysokou. Nejsem pověrčivá, ale třeba mi datum mého narození přinese trochu štěstí ♥

Rodinnou oslavu jsme měli na chatě, kterou máme na Orlíku. Upřímně je to můj druhej domov. Je to místo, kam se ráda vracím a i když se tam toho tolik změnilo, není nad to sednout si a naslouchat přírodě. Vzpomínat, jak jsem jako malá běhala po kamenech u vody nebo jak jsem trávila celé svoje léto s kamarádkou, kterou jsem tam měla. Nejvzácnější chvilky!

Nechala jsem si udělat nové nehty. Chtěla jsem něco nenápadného a za sebe jsem spokojená!

Udělala jsem si prvně chia puding a pravděpodobně na něj bude recept na blogu.

Také jsem si koupila balík knih, které už začínám pomalu číst a moc se na všechny těším!

V Srpnu se toho tolik nestalo. Spíš vůbec nic, než něco a uvažovala jsem, jestli dnešní post vydat, Nakonec je na světě, ale radost z něho tedy nemám, což je asi více méně jasné. Tak či tak bych chtěla všem školákům popřát úspěšný start do nového školního roku a těm, kterým škola ještě nezačala, ať si užíváte poslední volné dny!

S láskou,

You May Also Like

2 COMMENTS

  1. Radost z článku určitě měj! ♥ I když si třeba toho moc nezažila, tak se mi článek moc líbil :))

    Another Dominika

    OdpovědětVymazat