THE BEST GIFTS

Vybrat ten správný dárek je někdy těžké. Obzvlášť těžký výběr dárků prožívám o vánocích. Vánoce jsou pro mě nejoblíbenějším a nejkrásnějším svátkem. Jsou pro mě magické, výjimečné a proto i dárky, které dávám, musí být výjimečné.
Zapomeň na dárky z obchodů. Pokud vymýšlíš dárek pro někoho blízkého, zkus se zamyslet, jaké společné zážitky spolu máte. Vždy více potěší věc, která pro vás něco znamená. Takový dárek od srdce stojí méně, ale udělá více radosti.

Vsaď na využitelnost. Drahé dárky jsou sice pěkné, ale k čemu jsou, když je dotyčný využije jednou za rok? Zkus vymyslet, co bude pro obdarovaného užitečnější.

Nemysli jako ty, ale jako člověk, kterému dárek vyrábíš/kupuješ. Přeje si tvá kamarádka tričko, které se ti nelíbí? Nemysli na svůj názor ale na to, jak tričko udělá kamarádce radost a jak jí bude slušet!

Nenakupuj v místě svého bydliště. Pokud máš u vás ve městě místo, kam ráda chodíš s někým, koho obdarováváš, zapomeň, že mu tady něco koupíš. Hodně lidí rádo zjišťuje, kolik peněz který dárek stál a to přeci není podstatou dárků.

Buď originální! Ať jde o provedení celkového dojmu (zabalení dárku, originální obal, balíček) přes samotný nápad na dárek. Je hezké najít pod stromečkem něco, co jen tak někde není.

Chceš překvapit? Neptej se. Je dobré zjistit, co si obdarovávaný přeje pod stromeček, ale řídit se pravidlem "Hlavně nenápadně" není mnohdy nejlepší řešení. Zkus se zeptat dlouhou dobu před vánoci, ale neptej se týden před nimi.

Pokud ještě nemáš dárky, přeji ti, aby jsi vše stihl/a nakoupit včas a aby měl dotyčný radost, podle tvých očekávání!

You May Also Like

2 COMMENTS

  1. Super typy. Konečně někdo, kdo nevypisuje přesné dárky, ale takové rady obecně. Taky konečně někdo, kdo počítá s mojí peněžní krizí a dává někdy i na vyrobené dárky.. Dát kousek sebe do dárku je nejdůležitější, to udělá největší radost! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji:) Osobně mám nejraději dárky od srdce:) Jsou pro mne důležitější a pokud je něco koupeného, tak to nemusí být za tisíce. Ráda dávám nějaké maličkosti, které pro druhého něco znamenají nebo mají určitý význam pro oba dva. A když jen to jde, přidám nějaký vzkaz, aby byl dárek ještě osobnější:)

    OdpovědětVymazat