BOYFRIEND JEANS in 3 OUTFITS

Boyfriendy jsou ve světě módy velkým pojmem. Džíny v pánském střihu z nás ale nedělají muže. S čím je lze kombinovat? Skoro se vším. Připravila jsem si pro tebe 3 jednoduché outfity, v kterých se budeš cítit pohodlně.

Máš ráda jednoduchost a eleganci? K propojení boyfriendů s takovým stylem se hodí boty na podpatku, které díky zkráceným nohavicím podtrhnou tvou ženskost. Pokud zrovna neholduješ takovým botám nebo si chceš zkrátka od podpatků odpočinout, sáhni po obyčejných keckách. Pro vytvoření elegantnějšího looku zkombinuj džíny s obyčejným tričkem, koženou bundičkou, kabátkem nebo sáčkem. Zvol vhodný doplněk, kabelku a můžeš vyrazit.

Další look je poněkud ledabylý. V tomto případě jsem zvolila obyčejné tričko, které lze oživit košilí omotanou kolem pasu nebo oblečenou přes tričko. Celý look můžeš doplnit čepicí nebo kloboukem, který tvůj "ledabylý" komplet promění v kapku elegantní. Boty zvol podle sebe. V případě boyfriendů se hodí skoro každý typ bot.

Pokud máš ráda stejně jako já jednoduchost a krásu je tenhle outfit ten pravý pro tebe. Kombinace krajky se sáčkem promění tvé boyfriendy v opravdový hit.

Jaká je podle tebe nejlepší kombinace s boyfriendy ? 


You May Also Like

0 COMMENTS